Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Sukces polskiego aktora. Marcin Dorociński zagrał u boku Toma Cruise’a! Kiedy premiera nowego "Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One"?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.07.2023 11:23

Sukces polskiego aktora. Marcin Dorociński zagrał u boku Toma Cruise’a! Kiedy premiera nowego "Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One"?

Marcin Dorociński, Tom Cruise
Marcin Dorociński i Tom Cruise w jednym filmie, fot. KAPiF/Rex Features/East News

Marcin Dorociński jest jednym z aktorów, którymi możemy pochwalić się na rynku międzynarodowym. Niedługo do kin trafi nowy film z udziałem 50-latka. Miał szansę występować u boku samego Toma Cruise'a, a wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnia produkcja z udziałem tego duetu.

Marcin Dorociński podbija Hollywood

Polski aktor już od dawna próbował swoich sił w międzynarodowych produkcjach. Współpraca z Netflixem otworzyła mu drzwi popularności, a występy w "Gambicie królowej" oraz 2. sezonie serialu "Wikingowie: Walhalla" przyniosły uznanie krytyków.

To jednak nie koniec sukcesów Marcina Dorocińskiego w Hollywood. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć go na wielkim ekranie u boku Toma Cruise'a w najnowszej części popularnej serii "Mission: Impossible". Udział Polaka w kasowej produkcji długo owiany był tajemnicą.

Znamy datę pogrzebu aktora "M jak miłość". Fani dalej nie mogą pogodzić się ze śmiercią Jakuba Ulewicza

Kiedy premiera "Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One" z Marcinem Dorocińskim?

Marcin Dorociński udziałem w projekcie podzielił się z fanami zaledwie kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych. O szczegółach pracy na planie wiadomo było niewiele, a i premiera filmu długo pozostawała tajemnicą. Możemy jednak liczyć na kinowy hit tego lata.

"Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One" trafi na wielkie ekrany już 17 lipca w całej Polsce. Za nami oficjalna premiera w Warszawie, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd rodzimego show-biznesu. Czy sukces aktora pozwoli mu na dłużej zagościć w Hollywood?

Marcin Dorociński (6).jpg
Polska premiera "Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One", fot. KAPiF

Marcin Dorociński powróci do kultowej serii?

Aktor miał zdecydowanie znaczącą rolę, choć jego czas na wielkim ekranie nie przekraczał nawet 10 minut. To właśnie na nim skupiła się początkowa sekwencja filmu. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze usłyszymy o nim w kontekście popularnej serii. Produkcja została podzielona na dwie części, więc możemy podejrzewać, że Marcin Dorociński powróci w kolejnej odsłonie.

Wielbiciele bardzo na to liczą, a i sam aktor nie zaprzecza takim domysłom. Być może już niedługo usłyszymy o kolejnych zagranicznych projektach z jego udziałem. Fani z pewnością życzą tego utalentowanemu artyście.

Tom Cruise EA.jpg
Tom Cruise na premierze "Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One", fot. Rex Features/East News