Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sara James przekazała ważną wiadomość. Chodzi o półfinał "Mam Talent"
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 21.08.2022 09:35

Sara James przekazała ważną wiadomość. Chodzi o półfinał "Mam Talent"

Sara James
instagram/sara_james_music

Sara James jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących polskich wokalistek, która postanowiła rozwijać międzynarodową karierę. 14-latka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie wzięła udział w amerykańskiej wersji programu "Mam talent". Już za moment czeka ją decydujący występ. Sara Egwu-James to jedna z najlepiej zapowiadających się wokalistek młodego pokolenia. Charyzmatyczna, a przy tym niezwykle utalentowana 14-letnia Polka już teraz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zaledwie za kilka dni może zdobyć kolejne - awans do finału "America's Got Talent".

Sara James oczarowała jurorów w "America's Got Talent"

Od momentu zwycięstwa w 4. edycji muzycznego programu "The Voice Kids", a następnie występu na Eurowizji Junior w 2021 roku, gdzie reprezentowała Polskę z piosenką "Somebody", nastoletnia piosenkarka nie zamierza spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, jej kariera zaczęła nabierać tempa, a dzięki poruszającemu głosowi i wesołemu usposobieniu zyskała rozpoznawalność i sympatię widzów. Sara James pracuje na swój sukces, jest oddana temu, co robi, wie dokąd zmierza i stawia sobie coraz to bardziej wymagające wyzwania. Jednych z nich było przesłuchanie do amerykańskiej wersji programu "Mam Talent!". Casting, na którym wystąpiła w wieku 13 lat, miał miejsce w Los Angeles. Nastolatka zgłosiła się do programu z coverem utworu "Lovely" znanej piosenkarki, Billie Eilish. Muzyczny występ wyzwolił w publice wyjątkowe emocje i poruszył członków jury, w tym najsurowszego jurora -  łowcę talentów, Simona Cowella. Kiedy została uczestniczką talent show, otrzymała "złoty przycisk", dzięki czemu trafiła bezpośrednio do półfinału konkursu.

Piosenkarka zapowiedziała półfinałowy występ w amerykańskim "Mam Talent!"

Niedługo nastolatka ponownie stanie przed amerykańską publicznością, by zawalczyć o główną nagrodę w programie oraz karierę za oceanem, o czym przypomniała na swoim Instagramie. Utwór jednak do końca pozostaje tajemnicą. Piosenkarka prosi, aby trzymać za nią kciuki.

- To się dzieje naprawdę! Już za kilka dni, o godzinie 3:00 w nocy z wtorku na środę polskiego czasu - półfinał "America's Got Talent" na żywo, prosto z Los Angeles, z moim udziałem! Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy - jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! - opisała swoje zmagania poprzedzające półfinałowy etap programu. Przypomnijmy, że stacja telewizyjna NBC poinformowała już, kiedy odbędzie się transmisja odcinka z udziałem Sary James. Na występ Polki nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ zaśpiewa w nocy z wtorku 23.08.2022 na środę 24.08.2022. Półfinałowe odcinki live będą pokazane w Telewizji WP w tym samym tygodniu, co w Stanach Zjednoczonych.

Jak myślicie, czy Polka ma szanse zdobyć główną wygraną?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" ogłosiła odejście. Teraz wyjawiła prawdziwy powód, fani nalegali

  2. Strasburger nie wytrzymał, wyznał całą prawdę ws. małżeństwa. Internauta: "kocha jego pieniądze"

  3. Księżna Diana przewidziała własną śmierć? Dwa lata wcześniej mówiła o wypadku Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].