Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Premiera "Sala Samobójców. Hejter" dziś w TVN. O której rozpocznie się emisja?
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 25.03.2022 13:06

Premiera "Sala Samobójców. Hejter" dziś w TVN. O której rozpocznie się emisja?

TVN
youtube.com/ KinoSwiatPL

Już dziś wieczorem miliony Polaków zasiądzie przed odbiornikami. TVN jako pierwszy pokaże absolutny hit. Wielu od dawna czekało na ten moment.

Kontynuacja kultowego filmu "Sala Samobójców", czyli "Sala Samobójców. Hejter", już dziś doczeka się swojej telewizyjnej premiery. O której rozpocznie się emisja?

Wielki hit premierowo w TVN

Film "Sala Samobójców. Hejter" (spin-off filmu "Sala Samobójców" z 2011 roku) w reżyserii Jana Komasy doczekał się swojej premiery w 2020 roku. W główne postaci wcielili się:

  • Maciej Musiałowski jako Tomasz;

  • Vanessa Aleksander jako Gabriela;

  • Agata Kulesza jako Beata Santorska;

  • Julia Wieniawa jako FitAneta;

  • Maciej Stuhr jako Paweł Rudnicki.

Film opowiada historię Tomka, chłopaka z nizin, który po wyrzuceniu ze studiów zatrudnia się w firmie PR-owej, specjalizującej się w "prowadzeniu oszczerczych kampanii". Główny bohater, który pragnie wywalczyć sobie awans społeczny, zatraca się w pracy. Jego zadaniem są działania przeciwko Pawłowi Rudnickiemu.

Prywatnie Tomek podkochuje się w Gabi, przyjaciółce z dawnych lat, która nie odwzajemnia jego uczuć. Chłopak zaczyna dopuszczać się coraz bardziej absurdalnych czynów.

Kiedy i o której TVN pokaże "Salę Samobójców. Hejter"?

Do telewizyjnej premiery hitu nie zostało wiele czasu. Emisja rozpocznie się bowiem już dziś o godzinie 20:05 na antenie TVN. Przed odbiornikami z pewnością zasiądą miliony widzów, którzy od dawna czekali na ten moment.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Węże 2022: lista nominowanych. Wśród nich Małgorzata Kożuchowska

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródła: Telemagazyn

Tagi: