Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Piotr Balicki choruje na nowotwór. Prezenter TVN przekazał ważną wiadomość
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:56

Piotr Balicki choruje na nowotwór. Prezenter TVN przekazał ważną wiadomość

Logo TVN
instagram.com/ pio_bal

Prezenter TVN, Piotr Balicki, zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Ostatnio w mediach społecznościowych zamieścił komunikat o obecnym stanie zdrowia. Mężczyzna nie zamierza się poddawać w walce.

Przygodę ze znaną stacją telewizyjną rozpoczął jako animator publiczności, który podczas nagrań popularnych programów nakierowywał publiczność na odpowiednie reakcje. Dziennikarz pojawił się również w hicie TVN "Mali Giganci" jako jeden z trenerów małoletnich uczestników.

Na początku lutego przekazał swoim odbiorcom w mediach społecznościowych informację, która zaskoczyła wielu z nich. Okazało się, że prezenter usłyszał diagnozę ciężkiej choroby nowotworowej.

Dziennikarz TVN zniknął z życia publicznego po zdiagnozowanej chorobie

Informacja o ciężkiej przypadłości spadła na prezentera jak grom z jasnego nieba. Dotąd mężczyzna przedstawiał w mediach społecznych jasną stronę swojego życia prywatnego i zawodowego. Trudne wieści sprawiły, że dziennikarz zdecydował się na wpis wyjaśniający jego zdrowotną sytuację.

Choć poważna choroba rozprzestrzeniała się w ciele mężczyzny, a rokowania na poprawę stanu zdrowia nie był pozytywne, prezenter nie zamierzał zasypywać internetu zdjęciami ukazującymi jego walkę. Chciał, tak jak do tej pory, kontynuować komunikację z wielbicielami w wesołym i pozytywnym tonie.

- [...] nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem, a będę pokazywał Wam te śmieszne rzeczy, które uda mi się uchwycić. Pogodne pielęgniarki, czy równie pogodną poranną zupę mleczną — napisał 11 lutego. Od tego momentu kolejnym wpisem w jego mediach społecznościowych był post z początku marca. Prezenter nie był w stanie pokazać wizerunku, ale zapowiadał, że zamierza walczyć o własne zdrowie i podziękował wszystkim, którzy okazali mu wsparcie w tych ciężkich chwilach.

Prezenter TVN, Piotr Balicki, pokazał się po nieobecności w mediach

Po poście zapowiadającym rozpoczęcie walki z chorobą nowotworową na Instagramie dziennikarza nie pojawiły się żadne wiadomości, co zmartwiło jego fanów. Zaniepokojeni zaczęli wysyłać wiadomość z pytaniami o jego samopoczucie oraz postępy w leczeniu.

Dziennikarz nie pozostał dłużny i odpowiedział na wezwanie wielbicieli, udostępniając aktualne zdjęcie w relacji na Instagramie. W otoczeniu domowego łóżka poinformował, że regeneruje siły, aby ponownie spotkać się z lekarzami. Fani prezentera TVN na chwilę mogą odetchnąć z ulgą, wiedząc, że ich idol nie zamierza spocząć w walce o własne zdrowie.

Piotr Balicki
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/pio_bal/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. "Razem z Ukrainą": wyszła wczoraj na scenę, do dziś nikt nie może uwierzyć. Kim jest Daria Psekho?

  3. Katarzyna Figura spędzi własne urodziny w żałobie. Właśnie straciła bliską osobę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: TVN