Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Pierwsza miłość" wiosną. Jedna z głównych bohaterek zachoruje na raka, w Wadlewie ktoś zginie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 03.02.2023 14:10

"Pierwsza miłość" wiosną. Jedna z głównych bohaterek zachoruje na raka, w Wadlewie ktoś zginie

Pierwsza miłość
fot. KAPiF

Serial "Pierwsza miłość" jest emitowany od prawie 20 lat. Jest to jedna z najbardziej popularnych produkcji w Polsce. W nowych odcinkach nie zabraknie dramatycznych zdarzeń. Okaże się, że jedna z głównych bohaterek jest chora na raka.

W serialu pojawią się wątki miłosne i życiowe tragedie, a w tym pożar, w którym będą ofiary śmiertelne. Ujawnimy rąbek tajemnicy na temat tego, co wydarzy się u bohaterów w nadchodzących odcinkach.

Kinga z "Pierwszej miłości" jest chora na raka. Ukryje to przed Jankiem? 

Przed nami nowe odcinki "Pierwszej miłości", w których zadzieje się wiele traumatycznych zdarzeń. Kinga dowie się, że jest chora na raka, a choroba będzie rozwijała się w zaskakującym tempie. Jej mąż Janek i dwóch synów - Tomek i Maciek, nie będą wiedzieli o stanie zdrowia bohaterki. Serialowa Kinga będzie chciała sama uporać się z nowotworem i ukryje tę informację przed swoją rodziną i przyjaciółkami. Szybko jednak zrozumie, że musi powiedzieć o swoim stanie zdrowia, aby otrzymać potrzebne jej wsparcie.

Miłosne wątki w "Pierwszej miłości"

Emilia z "Pierwszej miłości" dowie się, że jej mąż Marcin będzie miał dziecko z byłą kochanką Alicją. Natomiast Marysia będzie budowała nową rodzinę z Jakubem Wenerskim i Julką. Z kolei Marta, która była porwana przez Mateusza, spotka na swojej drodze ułożonego Adriana. Przy nim zapragnie ponownie otworzyć się na mężczyzn po traumatycznych przeżyciach. To nie koniec dramatów, w "Pierwszej miłości" wybuchnie pożar w Wadlewie, w którym będą ofiary śmiertelne. Stacja Polsat przygotowała również wiele innych programów i seriali, które będą wzbudzać wiele emocji.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prawdę o prywatnym życiu Olgi Tokarczuk zna mało kto. Ślub brała dwa razy, syn zamiast komunii miał "inicjację"

  2. Wyglądała pięknie, ale tylko spójrzcie, co założyła na nogi. Tak przyszła na ramówkę Polsatu

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].