Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Odchudzona Nicola z "Rolnika" paraduje w bikini. Darek już zgrzyta zębami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 09.07.2024 10:00

Odchudzona Nicola z "Rolnika" paraduje w bikini. Darek już zgrzyta zębami

"Rolnik szuka żony"
fot. Facebook

Nicola z programu “Rolnik szuka żony” dodała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Bohaterka rozrywkowego hitu TVP korzysta z lata w pełni! Co na to jej były partner?

Związek Nicoli i Dariusza z "Rolnik szuka żony"

Miniona odsłona programu “Rolnik szuka żony" dostarczała telewidzom ogromnych emocji. Najbardziej kontrowersyjnymi uczestnikami show byli Waldek i Dariusz. Drugi z panów w takcie trwania formatu był zauroczony Nicolą. Wszystko wskazywało na to, że para pozostanie razem i będzie przenosić swoją relację na kolejne etapy zaangażowania. Ku zaskoczeniu fanów “Rolnika” Dariusz w ostatnim odcinku programu wyznał, że… rozstał się z dziewczyną

Jego wypowiedzi były szeroko komentowane, gdyż rolnik nie ukrywał pretensji do Nicoli. Zarzucał jej m.in. kłamstwa.

"Kocham". Nicola z "Rolnika" już nie rozpacza po Darku. Pokazała z kim spędziła święta Nicola i Ewa z "Rolnika" o szybkiej ciąży Anny. Po tym pytaniu musiała reagować

Nicola z "Rolnika" pokazała nowe zdjęcie

Nicola z programu “Rolnik szuka żony” ostatnimi czasy rzadziej wrzuca posty w mediach społecznościowych. Była uczestniczka show pochwaliła się jednak, jak mijają jej wakacje. 

Na nowej fotografii Nicola pozuje w stroju kąpielowym nad wodą. Korzysta z lata w pełni i zaprezentowała swoją, godną pozazdroszczenia figurę. Można dostrzec, że jest w bardzo dobrym nastroju. Była partnerka Dariusza świetnie sobie radzi po rozstaniu i skupia na swoim szczęściu. 

Jeśli ktoś mówi Ci, że nie dasz rady, udowodnij mu, jak bardzo się myli - napisała Nicola. 

Można tylko snuć domysły, czy miała na myśli rolnika. 

"Rolnik szuka żony" na antenie

“Rolnik szuka żony” to popularny program nadawany na antenie Telewizji Polskiej od 2013 roku. Gospodynią show jest Marta Manowska. Do formatu zgłaszają się uczestnicy, poszukujący miłości. Produkcja cieszy się wysoką oglądalności, a fani z zaangażowaniem śledzą poczynania uczestników. 

Niedawno na ekranach odbiorników emitowana była 10. edycja programu, a w przygotowaniach jest kolejna, która będzie dostępna dla telewidzów już jesienią. 

Najnowsze zdjęcia Nicoli możecie obejrzeć poniżej.

Nicola z
Nicola z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Nicola z
Nicola z "Rolnik szuka żony", fot. Instagram