Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nowości Netflixa w sierpniu 2023. Na te tytuły musicie zwrócić uwagę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.07.2023 23:02

Nowości Netflixa w sierpniu 2023. Na te tytuły musicie zwrócić uwagę

Heartstopper
Co nowego zobaczymy w sierpniu 2023 na Netflixie? Fot. Kadr z serialu "Heartstopper"

To już pewne — sierpień będzie jednym z najbardziej emocjonujących miesiąców, jeśli chodzi o filmowe i serialowe nowości na Netflixie! Na platformie pojawią się zarówno kompletine nowe tytuły, jak i kontynuacje dobrze nam znanych serii. “Heartstopper”, “Sportowe opowieści”, “One Piece” czy “Zabić ból” to zaledwie początek.

Co nowego zobaczymy na Netflixie w sierpniu 2023?

Już 3 sierpnia swoja premierę na Netflixie będzie miał 2. sezon serialu “Heartstopper”. 1 sezon produkcji okazał się hitem, który niemal od razu wskoczył do czołówki najmocniejszych propozycji od platformy. Historia miłosna Charliego i Nicka rozczuliła miliony fanów na całym świecie. W nowej serii przekonamy się, czy ich uczucie ma szansę, by przetrwać.

Odcinki serialu dokumentalnego “Sportowe opowieści” pojawią się na Netflixie kolejno 1, 8, 15 i 22 sierpnia. Jest to idealna propozycja dla wszystkich fanów świata rywalizacji sportowej. Produkcja odkryje przed widzami sekrety, kulisy życia, a także skandale, w które wmieszali się bohaterowie ze świata sportu.

Poznaliśmy okoliczności śmierci Sinéad O'Connor. Policja właśnie wydała oświadczenie, są pewni jednego

Nowości na Netflixie w sierpniu 2023

Na ekranizację mangi “One Piece” z niecierpliwością czekali jej fani na całym świecie. Już 31 sierpnia jej pierwszy sezon pojawi się na Netflixie. Widzowie z zapartym tchem będą mieli okazję obserwować poczynania Monkey D. Luffy'ego oraz jego przyjaciół, którzy przeżyją wspaniałą piracką przygodę! Jesteśmy pewni, że tę propozycję doceni niejeden weteran przygodowych seriali. Czy istnieje lepsza propozycja na zakończenie wakacji?

10 sierpnia będzie ważną datą dla wszystkich miłośników fabularyzowanych dokumentów. Tego dnia na Netflixie pojawi się serialowa nowość - “Zabić ból”. Produkcja opowiada o przyczynach i konsekwencjach amerykańskiego kryzysu opioidowego. Będziemy mogli spojrzeć na tę problematykę oczami zarówno osób uzależnionych, jak i tych, które przyczyniły się do ich dramatu.

Co jeszcze zobaczymy w sierpniu 2023 na Netflixie?

Sierpień będzie bardzo owocny pod względem zarówno seriali, jak i filmów, które pojawią się na Netflixie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę!

Seriale:

  1. Zombieverse - 8 sierpnia
  2. The Chosen One - 16 sierpnia
  3. Mask Girl - 18 sierpnia
  4. Ragnarok - 24 sierpnia
  5. Who Is Erin Carter? - 24 sierpnia

Filmy:

  • Konfrontacja - 3 sierpnia
  • Misja Stone - 11 sierpnia
  • Paddington - 14 sierpnia
  • Jodie - 16 sierpnia
  • Choose Love - 31 sierpnia
Projekt bez nazwy - 2023-07-27T230029.936.png
Co nowego zobaczymy w sierpniu 2023 na Netflixie? Fot. Canva
Tagi: Netflix