Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Doda jednego dnia wypuściła aż PIĘĆ nowych piosenek! Mamy je wszystkie. Są dwa duety
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.10.2023 11:50

Doda jednego dnia wypuściła aż PIĘĆ nowych piosenek! Mamy je wszystkie. Są dwa duety

Wszystkie nowe piosenki Dody z reedycji płyty Aquaria
Wszystkie nowe piosenki Dody z reedycji płyty Aquaria

Doda wydała reedycję płyty “Aquaria”. Mamy jej wszystkie nowe piosenki, które możecie odsłuchać poniżej. Nie zabrakło dwóch duetów – ze Smolastym i Bedoesem2115.

Doda: "Aquaria". Single, data premiery i reedycja

21 października 2022 roku nakładem Universal Music Polska ukazała się czwarta solowa pyta Dody “Aquaria”. Album po niespełna dwóch miesiącach, 14 grudnia, pokrył się platyną. Wokalistka za krążek została nominowana do Fryderyka w kategorii “Album roku – pop”. Na ten moment czekała ponad 20 lat.

“Aquarię” promowały single: “Don't Wanna Hide”, “Fake Love”, “Melodia Ta”, “Wodospady” i “Zatańczę z aniołami”. Doda wypuściła też teledysk, który jest podziękowaniem dla fanów – piosenka “Pewnie już wiesz” okazała się najczęściej odsłuchiwaną, niesinglową kompozycją na płycie.

Niecały rok później do sprzedaży trafiła reedycja “Aquarii”, którą zdobi nowa okładka. Doda zadbała też, by fani mogli podziwiać nie tylko odświeżoną oprawę graficzną, ale też posłuchać nowych piosenek. Na wznowionej wersji krążka znalazło się aż pięć premierowych utworów, w tym dwa duety – ze Smolastym i Bedosem2115.

Okładka reedycji płyty Dody
Okładka reedycji płyty Dody "Aquaria"
Doda w "Dream Show" doprowadziła bliskich do łez. "Trzeba było wy***gać pewne rzeczy" Doda i Pachut przyłapani RAZEM. Mamy najbardziej sensacyjne ZDJĘCIA roku

Doda z koncertami "Aquaria tour"

Reedycja płyty “Aquaria” jest zapowiedzią serii koncertów Dody, które rozpocznie już 6 października. Wszystkie zagra w jednym miejscu – w warszawskiej hali, a kulisy przygotowań do jej występów można na bieżąco śledzić w programie “Doda. Dream Show”. 

Od 4 października w serwisach streamingowych dostępne są wszystkie nowe piosenki Dody – aż pięć utworów, które publikujemy poniżej.

Nowe piosenki Dody z reedycji płyty "Aquaria"

Na reedycji “Aquarii” znalazły się utwory: 

  • Nie otwieram oczu”
  • “Mama”
  • “Nie żałuję” ze Smolastym
  • “I’m not loving it”
  • “Dom” w duecie z Bedoes2115.

Wszystkie nowe piosenki Dody możecie odsłuchać poniżej – kolejność zgodna z powyższą listą.

Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Tagi: Doda