Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Nie żyje aktor znany z kultowego serialu. Siostra gwiazdora pożegnała go w łamiącym serce wpisie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.01.2024 08:02

Nie żyje aktor znany z kultowego serialu. Siostra gwiazdora pożegnała go w łamiącym serce wpisie

Nie żyje aktor z "Beverly Hills 90210", fot. canva.com; kadr YouTube
Nie żyje aktor z "Beverly Hills 90210", fot. canva.com; kadr YouTube

Zachodnie media informują o nieoczekiwanej śmierci aktora znanego m.in. z kultowego serialu “Beverly Hills 90210”, niezwykle popularnego również w Polsce. Gwiazdor odszedł w wieku 58 lat. Co się stało?

Nie żyje gwiazdor "Beverly Hills 90210"

“Beverly Hills 90210” urasta dziś do miana serialu kultowego, który zdołał wywrzeć ogromny wpływ na młodych ludzi dorastających w latach 90. Perypetie nastolatków z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych śledziły miliony widzów na całym świecie.

Produkcja okazała się istnym fenomenem również w naszym kraju. Dzięki emitowanemu w Telewizji Polskiej przebojowi, Polacy mieli okazję inspirować się amerykańską modą i adaptować ją “na własne podwórko”.

Niestety, wielu fanów będzie rozgoryczonych informacją, która właśnie obiegła media na całym świecie. Przekazano, że w wieku 58 lat zmarł odtwórca jednej z ról.

Śmiertelnie chora Shannen Doherty już zaplanowała swój pogrzeb. Wytyczne gwiazdy mogą zadziwić Jennie Garth zmaga się z poważną chorobą. "Pomyślałam, że jestem za młoda"

Zmarł znany aktor

Pochodzący z Florydy David Gail wystąpił m.in. w “Idealnie niedobranej parze” i “Pełnym zaćmieniu”. W pamięci widzów zapisał się jednak przede wszystkim dzięki występom w “Port Charles” i “Beverly Hills 90210”.

W kultowej produkcji o nastolatkach z Kalifornii, wcielił się w postać Stuarta Carsona, niedoszłego męża granej przez Shannen Doherty Brendy. O śmierci aktora poinformował w jednym z podcastów poświęconych serialowi producent Peter Ferriero.

Przykre informacje potwierdziła również siostra zmarłego, publikując w swoich mediach społecznościowych niezwykle poruszający wpis.

Siostra aktora z "Beverly Hills 90210" żegna brata

Katie Colmeranes, siostra Davida Gaila, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zobaczyć możemy ją w objęciach brata. Fotografię opatrzyła wpisem, który łamie serce.

Nie było dnia w moim życiu, kiedy nie byłeś przy mnie, zawsze byłeś moim skrzydłowym, moim najlepszym przyjacielem, gotowym stawić czoła wszystkiemu i wszystkim, wraz ze mną - czytamy w przejmującym poście.

Pod wspomnieniem zaroiło się od komentarzy zawierających kondolencje i wyrazy wsparcia, przekazywane przez przyjaciół kobiety oraz fanów jej utalentowanego brata.