Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Netflix kasuje kolejny serial tuż po pierwszym sezonie. "Lockwood i spółka" nie doczeka się kontynuacji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.05.2023 15:02

Netflix kasuje kolejny serial tuż po pierwszym sezonie. "Lockwood i spółka" nie doczeka się kontynuacji

Netflix
fot. kadr z serialu "Lockwood i spółka"

Netflix właśnie ogłosił, że niektóre z jego kultowych produkcji już na zawsze znikną z platformy. Niestety smutny los dosięgnął również uwielbiany przez widzów serial science fiction.

“Lockwood i spółka” pomimo sukcesywnego sezonu pierwszego nie doczeka się swojej kontynuacji. Fani już teraz nie mogą pogodzić się z decyzją serwisu.

Netflix usuwa część swoich produkcji

Nie jest tajemnicą, że Netflix uwielbia usuwać swoje filmy i seriale, co bardzo nie podoba się internautom. W sieci powstała już cała masa memów o tym, że popularny amerykański serwis streamingowy nie powinien w ogóle zaczynać nowych produkcji, bo nigdy nie wiadomo, czy doczekają się one kontynuacji.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że finały pierwszych sezonów niektórych seriali wyraźnie wskazują na to, że losy bohaterów nie zostały zakończone. Mimo to platforma nie zamierza dalej w nie inwestować. Teraz podobny los spotkał serial “Lockwood i spółka”

Zagraniczni internauci kpią z Blanki po eurowizyjnym występie, zareagowało nawet BBC. TVP odpowie?

Netflix nie zamierza kontynuować serialu "Lockwood i spółka"

W ten weekend media obiegła smutna wiadomość o usunięciu kolejnego serialu Netflixa. Amerykańska platforma oświadczyła, że nie fani nie doczekają się drugiego sezonu “Lockwood i spółka”, czyli produkcji science fiction opowiadającej o losach nastolatków walczących z duchami. 

Decyzja jest o tyle szokująca, że pierwszy sezon serialu bardzo spodobał się fanom i cieszył się sporą popularnością.

-Dziś ogłoszono, że Netflix postanowił nie zamawiać drugiego sezonu "Lockwood & Co." Cała obsada była po prostu doskonała, a Ruby, Cameron i Ali byli absolutnie rewelacyjni od pierwszej klatki do ostatniej. Obserwowanie, jak ożywiają moje postacie, było czymś niesamowitym. To było spełnienie moich marzeń - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Fani seriali Netflixa drżą o losy swoich ulubieńców

Niespodziewana decyzja o skasowaniu sukcesywnego serialu “Lockwood i spółka” sprawiła, że widzowie innych produkcji zaczęli obawiać się o przyszłość ich faworytów.

Jednym z najbardziej “zagrożonych seriali” jest “Cień i kość”, który doczekał się już dwóch sezonów, ale fani wciąż nie dostali potwierdzenia rozpoczęcia prac nad kontynuacją serii. Internauci wpadli więc na pomysł, aby powrócić do starych odcinków i w ten sposób podnieść statystyki produkcji. Zgodnie z ich założeniami, ma to uchronić ją przed usunięciem.

Zobacz post:

źródło: natemat.pl

Tagi: Netflix