Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > "Nastolatki rządzą... kasą": Burza po emisji nowego programu. Dali córce 15 tysięcy złotych na miesiąc
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.03.2023 14:57

"Nastolatki rządzą... kasą": Burza po emisji nowego programu. Dali córce 15 tysięcy złotych na miesiąc

"Nastolatki rządzą... kasą"
"Nastolatki rządzą... kasą"/TVN

Pierwszy odcinek nowego formatu TVN, “Nastolatki rządzą… kasą” wzbudził mieszane uczucia widowni. Wielu widzów uznało, że program jest odklejony od rzeczywistości, a 15 tys. zł domowego budżetu, jaki otrzymała bohaterka pierwszego odcinka, nie jest w zasięgu przeciętnego Polaka. 

W każdym z odcinków show poznać mamy nastolatków, którzy przez miesiąc mają zarządzać zarobionymi przez rodziców pieniędzmi. Pomysł wydaje się całkiem oryginalny, ale szczegóły wykonania nie przypadły do gustu wszystkim widzom. 

"Nastolatki rządzą... kasą" debiutują w TVN

Za nami pierwszy odcinek nowego show TVN “Nastolatki rządzą… kasą”, w którym to przez cały miesiąc dzieci decydują o tym, na co przeznaczane są pieniądze z domowego budżetu. We wtorek mieliśmy okazję poznać czteroosobową rodzinę Kornelii

Dziewczyna otrzymała 15 tys. zł, które musiała rozdysponować na codzienne potrzeby swoje oraz swoich najbliższych. Zgodnie z przewidywaniami jej taty, na początku udała się na zakupy powiązane ze swoim hobby. 

Kupiła gitarę elektryczną i buty, za co zapłaciła prawie 3 tys. zł. Później zdecydowała, że jej rodzina musi skończyć z jedzeniem na mieście. Nabyła też ekspres do kawy, by można było ją przyrządzać w domu. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie mają dzieci. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, wylała wiele łez

Domowy budżet rozdysponowany

Na koniec odcinka okazało się, że Kornelii udało się zmieścić w wyznaczonym budżecie, choć trzeba przyznać, że była już o krok od jego przekroczenia. Ostatecznie udało jej się zaoszczędzić 600 zł. 

Program spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów, ale pojawiło się również wiele krytycznych komentarzy. Wszystko z powodu kwoty, jaką uczestniczka “Nastolatki rządzą… kasą” otrzymała na samym starcie swojej przygody. 

"Nastolatki rządzą... kasą" w ogniu krytyki

15 tys. zł, którymi miała gospodarować Kornelia to kwota, która zdaniem wielu internautów komentujących program pod postami w mediach społecznościowych, znacznie przekraczająca możliwości przeciętnego Polaka

- Ciekawe, czy pokażecie też nastolatki, które będą miały 2,6 tys. budżetu - dopytywał jeden z widzów, ale wypowiedzi w podobnym tonie było znacznie więcej. “A może następnym razem rodzina z bardziej przeciętnym budżetem?”, “15 tysięcy to sporo, jak na miesiąc. Wielu z nas nie żyje za więcej niż 1/3 tego” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w sieci. 

Zobacz zdjęcia: 

Projekt bez tytułu (2).jpg
instagram.com/nastolatkirzadza
Projekt bez tytułu (1).jpg
instagram.com/nastolatkirzadza
Projekt bez tytułu.jpg
instagram.com/nastolatkirzadza
Tagi: TVN