Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na Wspólnej". Rewolucje w życiu Kamila. Dojdzie do romansu z terapeutką?
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 31.03.2023 20:18

"Na Wspólnej". Rewolucje w życiu Kamila. Dojdzie do romansu z terapeutką?

Na wspólnej
fot. Youtube/@TVNSeries

Terapia Kamila w serialu “Na wspólnej” dobiega końca. Poza tym, że skończy z alkoholem to u jego boku pojawi się nowa kobieta przez co jego inne partnerki popadną w niepamięć. Wybranką Hoffera zostanie jego terapeutka Jagna, zrobi się głośno o rzekomym romansie. 

To właśnie za jej namową Kamil zdecyduje się na pozostanie w ośrodku odwykowym. Dodatkowym kłopotem okaże się to, że mężczyzna otrzyma pozew rozwodowy od swojej żony Zuzy, a jego kochanka zakończy z nim kontakt.

"Na Wspólnej". Kamil oskarżany o przeprowadzenie nieudanej operacji

Te dwa zmartwienia nie będą jedynymi z jakimi będzie musiał zmierzyć się Kamil. W szpitalu spotka także Adamskiego, który za wszelką cenę będzie chciał mu udowodnić, że to on, a nie Ostrowski, przeprowadzał operację będąc pijanym. 

Skończyła się ona śmiercią pacjentki. We wszystkich zmartwieniach Kamila będzie jednak wspierać jego terapeutka. Dzięki temu, już w 3601 odcinku (4 kwietnia), Hoffer poczuje do niej coś więcej, niż wdzięczność za pomoc.

Olaf Lubaszenko żegna ukochaną mamę. Kim była Asja Łamtiugina?

Romans Kamila i terapeutki w serialu "Na Wspólnej"?

W 3600 odcinku Kamil spotka niespodziewanie Jagnę w kiepskim stanie. Przytuli ją, co wprawi terapeutkę w niekomfortowe samopoczucie. Następnie poprosi ją o to, aby zorganizowała dla niego prywatne sesje.

Romans pomiędzy tą dwójka zaczną wyczuwać inni objęci opieką. W ośrodku terapeutycznym aż zaroi się od plotek na ten temat, co sprawi, że zagrożona zostanie posada terapeutki oraz pobyt Hoffera w tym miejscu.

Losy bohaterów komplikują się

To nie jedyny wątek w serialu, w którym bohaterowie mają spore kłopoty. Także Beata walczy o zdrowie swojego syna Gucia, którego stan jest krytyczny i przebywa w szpitalu.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że chłopcu pomóc może jedynie przeszczep szpiku, a dawcą może być drugi syn kobiety. Nie chce go ona jednak w to angażować.

Źródło: superseriale.se.pl

Tagi: Na Wspólnej