Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "Na dobre i na złe". Uwielbiany przez widzów bohater w stanie krytycznym, przejdzie udar mózgu. To już koniec?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.03.2023 17:52

"Na dobre i na złe". Uwielbiany przez widzów bohater w stanie krytycznym, przejdzie udar mózgu. To już koniec?

Na dobre i na złe
fot. kadr z serialu "Na dobre i na złe"

Obecnie w serialu “Na dobre i na złe” jednym z głównych wątków jest małżeństwo Artura Barta (Piotr Głowacki) i Julki (Aleksandra Hamkało). Para przechodzi poważny kryzys, a problemy życia codziennego przynoszą do szpitala. Napięta sytuacja w końcu odbije się na zdrowiu lekarza. 

876. odcinek “Na dobre i na złe” będzie pełen emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Czy małżonkom uda się pogodzić? Jak sytuacja wpłynie na Barta?

"Na dobre i na złe": odcinek 876

Ostatnie odcinki uwielbianego przez widzów serialu “Na dobre i na złe” budzą spore emocje. Przypomnijmy, że obecnie jednym z głównych wątków są problemy w związku Artura i Julii. Mężczyzna przeżywa obecnie kryzys wieku średniego. Ponadto zauroczył się pięściarką Amelią, co nie umknęło uwadze jego żony. 

Żeby tego było mało, lekarz zdecydował się wybrać wszystkie pieniądze z konta oszczędnościowego, które należy również do jego żony. Zebrane wspólnie pieniądze chce przekazać nowo poznanej sportsmence, która nie otrzymała gaży za swoją walkę. Wszystkie te wydarzenia sprawiły, że w małżeństwie Artura i Julii jeszcze nigdy nie było tak źle. 

Doda ma świetną figurę i idealnie płaski brzuch. Je tłuste potrawy, ale wyeliminowała jedną rzecz. Zdradziła nam sekret

Artur Bart straci przytomność

Z opublikowanego zwiastuna nowego odcinka dowiadujemy się, że Bart zaproponuje żonie poważną rozmowę, by wreszcie mogli dojść do pojednania. Julia zastrzeże jednak, by nie dyskutować w obecności syna, dlatego zaproponuje rozmowę w szpitalu. Warto wspomnieć, że para została już ukarana za przynoszenie spraw prywatnych do placówki i swego czasu oboje zostali zawieszeni. 

Mimo wcześniejszych konsekwencji ustalą, że podczas pracy zdecydują się na rozmowę o problemach małżeńskich. Po drodze Bart wraz z innymi lekarzami będzie przeprowadzał operację i to właśnie wtedy dojdzie do przerażających wydarzeń. Niespodziewanie lekarz zacznie mówić bezsensowe rzeczy, po czym straci przytomność i padnie na ziemię. 

Bart z "Na dobre i na złe" przejdzie udar mózgu

Julia zaniepokoi się stan męża i z zauważonych objawów wywnioskuje, że Artur przeszedł udar mózg. Kolejno Bart zostanie dokładnie przebadany, a wyniki potwierdzą przypuszczenia Juli. Jakie skutki zdrowotne czekają Barta? Czy małżeństwo zdąży się pogodzić? Tego dowiemy się w kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany już 8 marca. 

Zapowiedź nowego odcinka “Na dobre i na złe” zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Na dobre i na złe (2).jpg
Aleksandra Hamkało, Jubileusz "Na dobre i na złe", fot. KAPiF
Piotr Głowacki
Piotr Głowacki, jubileusz “Na dobre i na złe”, fot. KAPiF