Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Monika Richardson nie dostanie już pracy w TVN... Nagle zaapelowała do Macieja Stuhra: "To już nie jest nasza telewizja"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.08.2023 11:17

Monika Richardson nie dostanie już pracy w TVN... Nagle zaapelowała do Macieja Stuhra: "To już nie jest nasza telewizja"

Monika Richardson apeluje do Macieja Stuhra, fot. KAPiF
Monika Richardson apeluje do Macieja Stuhra, fot. KAPiF, TVN / domena publiczna

Monika Richardson wystosowała zadziwiający apel. Gwiazda skierowała go do Macieja Stuhra, a przy okazji zaatakowała telewizję TVN i dyrektorkę programową stacji Lidię Kazen.

Monika Richardson nagrabiła sobie...

Monika Richardson w TVN? Po tym, co właśnie zrobiła, z pewnością może już o tym zapomnieć. Dziennikarka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym bezlitośnie skrytykowała stację oraz jej dyrektorkę programową.

Jak stara się przekonać gwiazda, Lidia Kazen “nie ma w sobie jednej kreatywnej kości”, a z założycielem medium ma mieć “tyle wspólnego, co Kaczyński z Kuroniem”. Nieoczekiwanie zwróciła się również do Macieja Stuhra, który ma zostać wkrótce nowym prowadzącym w jednym z programów TVN.

Monika Richardson (1).png
Monika Richardson krytykuje TVN i dyrektor programową Lidię Kazen, fot. KAPiF
"Serce Europy" kolejną katastrofą TVP? Wściekła jest już nie tylko Polska, nawet Bareja by tego nie wymyślił. "PORAŻKA"

Monika Richardson apeluje do Macieja Stuhra

Maciej Stuhr już wkrótce poprowadzić ma na antenie TVN polską wersję “The A talks” - programu, w którym dziennikarze ze stwierdzonym spektrum autyzmu przeprowadzają wywiady ze znanymi postaciami życia publicznego. Zdaniem Moniki Richardson, intencje twórców formatu nie są czyste.

[Lidia Kazen -przyp. red.] wpuszcza Cię w format, jak pawiana na wybieg w zoo, a ludzi, z którymi masz rozmawiać, będzie pokazywać ku uciesze gawiedzi, że takie to chodzi i mówi, ale jednak ma gorzej, niż my…. - zwróciła się do aktora dziennikarka.

Maciej Stuhr (1).png
Maciej Stuhr poprowadzi w TVN nowy program, fot. KAPiF

Przemysław Kossakowski lepszy niż Maciej Stuhr?

Monika Richardson wskazała na ogromną różnicę pomiędzy Przemysławem Kossakowskim, który swego czasu prowadził program “Down the Road”, w którym podróżował wraz z sześcioma osobami z zespołem Downa, a Maciejem Stuhrem. Gwiazda zasugerowała, że aktor nie nadaje się do prowadzenia tego rodzaju formatu.

Sukces programu „Down the Road” to sukces jego bohaterów oraz rewelacyjnie słuchającego Przemka Kossakowskiego, który być może jest nieodpowiedzialnym mężem, ale empatykiem jest niedościgłym i to on od początku wkleił się w tę niezwykłą podróż, jako jeden z bohaterów (…) Ty jesteś innym człowiekiem. Jesteś arcykpiarzem, błyskotliwym i złośliwym, tak, ale bez narzędzi do prawdziwego spotkania z człowiekiem, którego mózg ma całkowicie inne okablowanie - orzekła dziennikarka.

Monika Richardson (2).png
Monika Richardson, fot. KAPiF
Maciej Stuhr (2).png
Maciej Stuhr, fot. KAPiF
Lidia Kazen.png
Lidia Kazen, fot. KAPiF