Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Metamorfoza Grzegorza z "Chłopaków do wzięcia". Tak dziś wygląda "Pączuś"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 09.07.2024 10:52

Metamorfoza Grzegorza z "Chłopaków do wzięcia". Tak dziś wygląda "Pączuś"

"Chłopaki do wzięcia"
fot. YouTube

Program “Chłopaki do wzięcia” do dziś cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów. Fani dowiedzieli się, co słychać u “Pączusia". Bohater hitowej produkcji przeszedł sporą metamorfozę. Poznalibyście go na ulicy?

"Pączuś' w programie "Chłopaki do wzięcia"

“Pączuś” to jeden z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Grzegorz, bo tak brzmi imię bohatera cieszył się ogromną popularnością wśród telewidzów, którzy śledzili jego poczynania w show i poszukiwania miłości. Ku ich uciesze, “Pączuś” w pewnym momencie spotkał miłość na swojej drodze. 

Jego wybranką okazała się być Agnieszka. Udało mu się stworzyć solidny związek. Wierni fani programu z pewnością pamiętają scenę, w której “Pączuś” prosił ukochaną o rękę u boku swojej mamy. Niestety po pewnym czasie para podjęła decyzję o rozstaniu.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia chwali się bogactwem Koniec sielanki Bandziorka i Danusi? Awantura z przykrego powodu

Tak teraz wygląda Pączuś z "Chłopaków do wzięcia"

Fani programu “Chłopaki do wzięcia” śledzą losy swoich ulubionych bohaterów po produkcji. Jeden z internautów dowiedział się, co słychać u “Pączusia", czyli Grzegorza. Okazuje się, że bohater telewizyjnego show nadal pracuje jako pracownik ochrony. Co ciekawsze, przeszedł sporą metamorfozę po rozstaniu z Agnieszką. Ekranowy “Pączuś” sporu schudł, a jego sylwetka i twarz są znacznie szczuplejsze niż za czasów programu. 

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Grzegorza. Ubrany w elegancką, jasną koszulę i okulary w czarnych oprawkach świetnie się prezentuje. Pozostał także przy fryzurze, w której można go było oglądać w “Chłopakach”. 

"Chłopaki do wzięcia" - hit Polsatu

“Chłopaki do wzięcia” to program emitowany na antenie stacji Polsat Play. Pierwszy odcinek formatu został wyemitowany jesienią 2012 roku. Produkcja ukazuje losy kilku mężczyzn w różnych sytuacjach życiowych. 

Wśród najpopularniejszych bohaterów można wymienić m.in. Bandziorka, czy Jarusia. Do tej program doczekał się prawie 400 odcinków. Aktualnie na ekranach odbiorników emitowana jest 25. seria “Chłopaków”. 

"Pączuś" z "Chłopaków do wzięcia", fot. X
"Pączuś" z "Chłopaków do wzięcia", fot. YouTube