Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Matka Kevina po latach odtworzyła kultową scenę z filmu. Wideo jest hitem, choć czas nie oszczędził aktorki... Mamy nowe zdjęcia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.12.2023 13:04

Matka Kevina po latach odtworzyła kultową scenę z filmu. Wideo jest hitem, choć czas nie oszczędził aktorki... Mamy nowe zdjęcia

Catherine O'Hara / Kevin sam w domu
Jak wygląda teraz "matka Kevina"?, fot. East News; screen "Home Alone" (1990)

„Kevin sam w domu” miał premierę w 1990 roku. Do dziś jest międzynarodowym hitem. Jak wyglądają teraz aktorzy, którzy w nim zagrali? Nie tylko sam Macaulay Culkin bardzo się zmienił, ale też jego filmowa mama, czyli Catherine O'Hara. Mamy ich nowe zdjęcia z ostatniego, głośnego wydarzenia.

Jak wyglądają teraz aktorzy filmu "Kevin sam w domu"?

Światowa premiera pierwszego filmu z serii „Sam w domu” (ang. „Home Alone”) miała miejsce 10 listopada 1990 roku. Przez wszystkie minione lata film nie stracił na popularności: wręcz przeciwnie. 1 grudnia 2023 roku odtwórca roli Kevina, czyli Macaulay Culkin, został wyróżniony przez Hollywood i otrzymał własną gwiazdę w kultowej Alei Gwiazd w Los Angeles.

Obecnie aktor jest już po czterdziestce i sam na dzieci. Na uroczystości towarzyszyła mu urocza żona Brenda Song oraz jego dwaj synowie. Nie zabrakło również jego filmowej mamy. Jak zmieniła się Catherine O’Hara, grająca w filmie Kate McCallister, matkę Kevina? W 2023 obchodziła 69. urodziny.

Ostatnio mogliśmy oglądać tę aktorkę w cudownym nagraniu, w jakim odtwarza kultową scenę z „Kevina”. Jak na nim wygląda? Poniżej wszystkie szczegóły i aktualne zdjęcia.

Macaulay Culkin po raz pierwszy pokazał dzieci! Tak wyglądają synowie filmowego Kevina! Starszy to kopia taty Macaulay Culkin z "Kevin sam w domu" walczył z uzależnieniem. Po wyjściu na prostą związał się ze znaną aktorką

Matka Kevina na nowych zdjęciach. Jak wygląda teraz Catherine O'Hara?

Zarówno pierwszy film „Kevin sam w domu”, jak i drugi, „Kevin sam w Nowym Jorku” ma wiele kultowych momentów. Jednym z nich jest z pewnością scena, w której Kate McCallister, mama Kevina, orientuje się, że jej syn nie wsiadł z nimi do samolotu. 

W tamtym momencie dosłownie mdleje ze strachu, uświadamiając sobie, że ośmiolatek został sam. Tuż przed utratą przytomności wykrzykuje w panice „Kevin!”. Właśnie ten moment postanowiła po latach odtworzyć Catherine O'Hara. Efekt jest niesamowity, możecie obejrzeć go poniżej.

To jednak nie wszystko. Filmowi Kevin oraz jego mama mieli okazję spotkać się podczas ceremonii w Los Angeles, kiedy Culkin odsłaniał swoją gwiazdę w Alei Gwiazd. Słowa aktorki oraz wyraźna więź pomiędzy dwójką artystów, niemijająca przez lata, to potężna dawka wzruszenia. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tego magicznego momentu. Co wyznała O'Hara po latach? 

Catherine O'Hara i Macaulay Culkin w 2023 roku w Alei Gwiazd

Podczas ceremonii odsłonięcia gwiazdy Macaulaya Culkina w Los Angeles pojawiła się zarówno prawdziwa rodzina aktora, jak i ta filmowa. Szczególnie wzruszające przemówienie wygłosiła Catherine O'Hara, grająca matkę Kevina McCallistera.

Dziękuję, że zaprosiłeś mnie, swoją fałszywą mamę, która nie raz, ale dwa razy zostawiła cię samego w domu, abym mogła być częścią tego radosnego wydarzenia. »Kevin sam w domu« był, jest i zawsze będzie globalną sensacją. A powodem, dla którego rodziny na całym świecie każdego roku wspólnie oglądają tej film, jest Macaulay Culkin – żartowała ze sceny i chwaliła swojego filmowego syna.

Poniżej możecie zobaczyć, jak oboje wyglądali w tamtej chwili. Jak sądzicie, bardzo się zmienili?

 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin w Alei Gwiazd 2023, fot. Rex Features/East News
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin w Alei Gwiazd 2023, fot. Rex Features/East News
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin w Alei Gwiazd 2023, fot. Rex Features/East News
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin
 Catherine O'Hara i Macaulay Culkin w Alei Gwiazd 2023, fot. Rex Features/East News