Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Marieta Żukowska w końcu znalazła miłość. Wypadek odmienił całe jej życie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.04.2023 17:04

Marieta Żukowska w końcu znalazła miłość. Wypadek odmienił całe jej życie

Marieta Żukowska
KAPiF

Marieta Żukowska przeszła ostatnio przez trudny okres. Na początku rozstanie z partnerem, później groźny wypadek. Dziś wszystko zaczyna się już rozpogadzać, a aktorka przyznała, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy! 

Najciemniejsza część nocy zwiastuje świt i tak właśnie stało się w przypadku Mariety Żukowskiej. Gwiazda wychodzi na prostą i dziś nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i czerpie z życia pełnymi garściami. 

Marieta Żukowska przeszła ciężki czas

Marieta Żukowska to znana aktorka, którą duża część publiczności kojarzy z pewnością przede wszystkim z “Barw szczęścia”. Przez wiele lat była partnerką twórcy “Na granicy” - reżysera Wojciecha Kasperskiego

Para doczekała się nawet córeczki Poli, która przyszła na świat w 2012 r. Niestety, w ostatnim czasie w mediach pojawiały się informacje, że w życiu gwiazdy nie dzieje się najlepiej. Donoszono, że pandemia koronawirusa i związane z nią ograniczenia w pracy artystów wpłynęły na pogorszenie się jej relacji z filmowcem

Pilny komunikat córki Michała Wójcika. Napisała to przy rodzinnym zdjęciu ze zmarłą Janiną

Od rozstania do wypadku

Ostatecznie Marieta Żukowska rozstała się z Wojciechem Kasperskim, ale zapewniała, że ich relacje są bardzo dobre. Wkrótce później doszło do kolejnego przykrego wydarzenia w życiu gwiazdy. 

Aktorka przeżyła wypadek na planie zdjęciowym. Z powodu źle zabezpieczonej barierki, aktorka spadła z piętra. Niewiele brakowało, by incydent skończył się tragicznie. W rozmowie z “Vivą!” wyznała, że od tamtej pory patrzy na świat zupełnie inaczej i stara się doceniać swoje życie. 

Marieta Żukowska ma nowego partnera

W wywiadzie udzielonym magazynowi Marieta Żukowska zdradziła również, że dziś czuje się spełniona i szczęśliwa, a najważniejsza w życiu jest dla niej córka Pola. Wyjawiła też, że zaczęła spotykać się z kimś nowym

- Mam obok siebie przyjaciół i cudownego partnera, którzy są niesamowicie czuli i kochani dla kobiet, potrafią docenić to, jakie jesteśmy wspaniałe, liczą się z naszym zdaniem - opowiadała “Vivie!” aktorka. 

Zobacz zdjęcia: 

Marieta Żukowska 1.jpg
fot. KAPiF
Marieta Żukowska 2.jpg
fot. KAPiF
Marieta Żukowska 3.jpg
fot. KAPiF

Źródło: “Viva!”