Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda hitu Polsatu zatrzymana za przemyt narkotyków. To koniec jej wielkiej kariery?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 09.07.2024 17:41

Gwiazda hitu Polsatu zatrzymana za przemyt narkotyków. To koniec jej wielkiej kariery?

Magdalena S zatrzymana Love Island narkotyki
fot. Polsat/KAPIF

Potężna międzynarodowa afera z udziałem gwiazdy hitów Polsatu. Piękna Magdalena trafiła w ręce brytyjskiej policji. Wszystko za sprawą narkotyków.

Co Polsat ma w ramówce?

Polsat co sezon przygotowuje dla widzów ofertę, w której nie brakuje hitów sezonu. Od 2013 roku nieprzerwanie w ramówce można oglądać “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym samym czasie na antenie debiutował przejęty od TVN-u “Taniec z gwiazdami”. Na liście przebojów stacji są też takie formaty jak “Nasz nowy dom”, “Ninja Warrior” czy “Love Island. Wyspa miłości”.

Uczestnicy poszczególnych widowisk największą popularnością cieszą się w czasie emisji poszczególnych sezonów. Niektórzy z nich kontynuują karierę, pojawiając się na salonach czy działając w roli influencerów. Zdarza się jednak, że zapisują się na kartach show-biznesu w niechlubny sposób. Tak też jest w przypadku Magdaleny S.

Zwycięzcy "Love Island" się rozstali. Teraz publicznie piorą brudy To już oficjalne. Karolina Gilon przekazała fatalne wieści dla fanów "Love Island"

Magdalena z "Love Island": życie po programie

Kobieta brała udział w jednej z pierwszych edycji randkowego programu. Nazywała siebie “spontaniczną” i zapewniała, że “można na nią liczyć”. Po opuszczeniu wyspy miłości podjęła decyzję o przeprowadzce. Padło na Wielką Brytanię.

Za granicą założyła firmę, która zajmowała się wynajmem jachtów w Dubaju. Jak się później okazało, nie tylko w ten sposób zarabiała na życie. Skrywała sekret, po którego odkryciu trafiła na policję.

Magdalena z "Love Island" zatrzymana przez brytyjską plicję

O całej sprawie napisał dziennik “The Mirror”. Wspomniano, że Magdalenę zatrzymano na lotnisku w Heathrow, a cała sytuacja miała związek z operacją “Matrix”.

Jest to proces, który miał na celu zidentyfikowanie grupy przestępczej. Miała ona zajmować się przemytem narkotyków. W trakcie afery mówiło się o ich łącznej wartości około 53 milionów funtów – czytamy na łamach Plotka.

Gwiazda hitu Polsatu trafiła na komisariat za sprawą wiadomości wymienianych na WhatsAppie. To właśnie za pośrednictwem popularnej platformy kontaktował się z nią gang. Nielegalne używki można było kupić za pośrednictwem aplikacji Amazon.

Co podczas przesłuchania wyznała bohaterka “Love Island”? Przyznała wprost, że od marca do maja 2023 roku uczestniczyła w sprzedaży narkotyków. 

Obecnie Magdalena przebywa w areszcie w Anglii.

Magdalena z Love Island zatrzymana przez brytyjską policję
The Mirror o Magdalenie z Love Island
Magdalena z Love Island zatrzymana przez brytyjską policję
Magdalena z Love Island zatrzymana przez brytyjską policję
Magdalena z Love Island zatrzymana przez brytyjską policję
Magdalena z Love Island zatrzymana przez brytyjską policję