Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Love Island": Patrycja i Mikołaj nie są już razem. "Pytań i domysłów jest pełno"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.07.2022 11:49

"Love Island": Patrycja i Mikołaj nie są już razem. "Pytań i domysłów jest pełno"

Patrycja i Mikołaj z "Love Island"
fot. kadr z programu "Love Island"

Wielkie zmiany w życiu uczestników 5. edycji randkowego reality show "Love Island". Związek Patrycji i Mikołaja to już przeszłość. Uczestniczka programu zabrała głos w sprawie i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała o rozpadzie relacji.

Związek Patrycji i Mikołaja od początku budził emocje. Kobieta postanowiła bowiem zakończyć poprzednią relację, by oddać się uczuciu, które połączyło ją z Mikołajem. Fani "Love Island" od dłuższego czasu podejrzewali, że nad związkiem pary zbierają się czarne chmury. Ich spekulacje okazały się trafne.

Patrycja i Mikołaj z "Love Island" rozstali się

W kwietniu bieżącego roku miał miejsce wielki finał 5. edycji randkowego programu "Love Island". Na łamach produkcji poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, jednak zdaniem widzów na zwycięstwo zasłużyła Josie Kwaśniewska oraz Kuba Galica.

Jedną z uczestniczek, która swoim udziałem wzbudziła niemałe emocje, była Patrycja Izydorczyk. Kobieta niegdyś tworzyła związek z Wojtkiem Golą, znanym z "Warsaw Shore", który obecnie jest włodarzem federacji Fame MMA. 21-latka w "Love Island" poznała Mikołaja, z którym stworzyła związek.

Po zakończeniu programu Patrycja wciąż utrzymywała kontakt z Mikołajem, a w mediach społecznościowych chwalili się swoim związkiem. W ostatnim czasie ich aktywność w sieci zmalała, a widzowie zaczęli podejrzewać rozstanie. Ich przewidywania okazały się słuszne, a Patrycja na łamach Instagrama potwierdziła spekulacje:

— Myślę, że to już czas, żeby Wam coś wyjaśnić... Jak sami zdążyliście już zauważyć, ostatnio coraz mniej mnie z Mikołajem. Jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły i nie kontynuujemy tej relacji. Nie jest w moim stylu dodawanie takich rzeczy, bardzo dziwnie mi się to pisze, ale też wiem, że nie jestem w stanie w inny sposób Wam tego zakomunikować, a pytań i domysłów jest pełno — napisała. 

Historia związku Patrycji i Mikołaja

Patrycja w programie "Love Island" początkowo tworzyła relację z Łukaszem. Na pierwszy rzut oka wydawać się mogło, że świetnie się dogadują, a z czasem zaczęło łączyć ich coś więcej niż przyjaźń. W programie obiecali sobie, że są tylko dla siebie. Ku zdziwieniu wszystkich, po Casa Amor Patrycja zdecydowała się na relację z nowo poznanym Mikołajem.

Przypomnijmy, że decyzja Patrycji wywołała wiele kontrowersji. W programie polały się łzy, a sam Łukasz wyznał, że poczuł się oszukany. Nie chciał rozmawiać z Patrycją i gdy tylko dowiedział się, że jego partnerka odeszła do Mikołaja, dobrowolnie opuścił program.

Fragment odcinka, w którym Łukasz dowiedział się o związku Patrycji i Mikołaja zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Oświadczenie Patrycji Izydorczyk
Oświadczenie Patrycji Izydorczyk na InstaStory, fot. instagram.com/patrycja.izydorczyk
Patrycja Izydorczyk
Patrycja Izydorczyk, fot. instagram.com/patrycja.izydorczyk
Patrycja Izydorczyk
Patrycja Izydorczyk, fot. instagram.com/patrycja.izydorczyk
Patrycja i Łukasz
Patrycja i Łukasz w "Love Island 5", fot. instagram.com/lukasz_loveisland/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy zagrali w "Wyzwanie czy pytanie". Zabawa wymknęła się spod kontroli

  2. Gwiazda "M jak miłość" chce zostać piosenkarką. Zaczyna nowy rozdział

  3. Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Love Island