Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Love Island": Konrad i Oliwia nie są już razem. "Jest to bardzo ciężki temat"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.04.2022 21:44

"Love Island": Konrad i Oliwia nie są już razem. "Jest to bardzo ciężki temat"

"Love Island"
Kadr z: "Love Island 5", Polsat

Konrad i Oliwia, uczestnicy 5. edycji serialu Polsatu "Love Island", właśnie ogłosili rozstanie. Informacja jest sporym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze kilka dni temu informowali, że rozpoczynają nowy etap życia. Niestety, jak się okazuje ten nowy rozdział będą pisać oddzielnie.

Konrad jeszcze niedawno twierdził, że po "Wyspie Miłości" nadszedł czas na "Wyspę Rzeczywistości". Okazało się jednak, że rzeczywistość jest znacznie trudniejsza, niż mógł przypuszczać. Co było powodem rozstania pary?

"Love Island": rozstanie Konrada i Oliwii

Uczestnik programu Polsatu poinformował o rozpadzie ich relacji na Instagramie. Zaznaczył, że temat rozstania jest bardzo ciężki zarówno dla niego, jak i Oliwii.

- Słuchajcie. Chciałem podzielić się z wami bardzo ciężkim tematem. Po powrocie do Polski mieliśmy bardzo ciężkie zderzenie z rzeczywistością. Z codziennymi obowiązkami, z pracą, z naszymi prywatnymi tematami - tłumaczył Konrad ze smutkiem.

Zaznaczył, że decyzja była wspólna. Razem doszli do wniosku, że ich relacja nie ma przyszłości. Postanowili uczciwie wyjaśnić wszystko swoim fanom, którzy jeszcze niedawno kibicowali im i cieszyli się z sukcesów bohaterów programu:

- Nie jesteśmy w stanie zaakceptować pewnych swoich wad, cech charakteru. Chcemy być z wami szczerzy. Nie mamy zamiaru przed wami udawać, nie mamy zamiaru robić jakiejś fejkowej pary pod publikę, żeby nabić sobie obserwujących, czy też lajki pod zdjęciami - wyjaśnił Konrad.

"Love Island": dlaczego Konrad i Oliwia się rozstali?

Konrad i Oliwia cieszyli się w programie dużą sympatią widzów. Nie wygrali w show Polsatu (zwycięstwo przypadło finalnie Josie i Kubie), ale wielu osobom wydawało się, że ich związek może przetrwać próbę czasu.

- Daliśmy sobie szansę w realnym świecie, ale niestety nam się nie udało. No tak czasami bywa. Wydaje się, że każdy miał taką sytuację w życiu. Jesteśmy na tyle dojrzali, że kończymy relację na stopie przyjacielskiej, nie chcemy tutaj zwalać na nikogo winy - zapewnił mężczyzna.

- A do was mamy prośbę, żebyście postarali się nas zrozumieć, zaakceptować też tę decyzję. Zróbcie dla nas coś dobrego, nie komentujcie tego, nie hejtujcie nas. Bo takie po prostu jest życie - poprosił fanów na koniec.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ida Nowakowska nie wytrzymała w "PnŚ". Nagle zaniemówiła i zaniosła się płaczem, wszystko poszło na żywo

  2. Magda Gessler nagle podzieliła się niezwykłym zdjęciem i zwróciła się do fanów. "Jesteście za?"

  3. Kochała ją cała Polska, nieoczekiwanie zniknęła z ekranów. Okoliczności śmierci gwiazdy wyciskają łzy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Love Island