Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Izabela Zwierzyńska odchodzi z "Barw szczęścia". Widzowie poznali ją, gdy miała 16 lat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.04.2022 07:54

Izabela Zwierzyńska odchodzi z "Barw szczęścia". Widzowie poznali ją, gdy miała 16 lat

Barwy szczęścia
tvp.pl

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych seriali TVP2. Jego fani muszą pogodzić się z druzgoczącą wiadomością: z produkcji odchodzi Izabela Zwierzyńska, która wcielała się w postać Iwony Pyrki od 2007 roku.

Serial Telewizji Polskiej doczekał się już piętnastu serii. Nowe odcinki można oglądać na kanale TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Zwierzyńska ogłosiła w mediach społecznościowych, że odcinek 2426. był ostatnim z jej udziałem.

Izabela Zwierzyńska odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"

Aktorka wcielała się w rolę Iwony Pyrki, córki Marii i Romana. Do serialu trafiła jeszcze jako nastolatka. Widzowie przez lata mogli oglądać ewolucję jej postaci, patrząc jednocześnie, jak dorasta sama Izabela, rozwijając swój talent aktorski.

Iwona Pyrka zawsze była dumą rodziców, najpierw w szkole, później - już w dorosłym życiu, w trakcie pracy zawodowej, jako lekarka, pracująca na misjach humanitarnych. Postać ta przeszła w życiu bardzo wiele - musiała mierzyć się z nieszczęśliwymi miłościami i bolesnymi rozstaniami.

Odcinek wyemitowany w czwartek (14 kwietnia 2022) był ostatnim, w którym fani produkcji mogli oglądać Zwierzyńską. Aktorka pożegnała się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Izabela Zwierzyńska: "Przygoda życia i pewien etap się kończy"

Zwierzyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie z serialu, z czasów, kiedy dopiero zaczynała przygodę z produkcją. Widzimy na nim roześmianą, rudowłosą nastolatkę. Na pozostałych fotografiach widać, jak zmieniała się postać Iwony Pyrki na przestrzeni lat.

- Kochani! Dziś zobaczycie ostatni odcinek "Barw szczęścia" z moim udziałem. Dziękuję za cudowne 15 lat, wspaniałych ludzi, którzy zmienili moje życie. Cieszę się, że już nie jestem ruda i że wyglądam nieco inaczej, ale dobrze powspominać - żartowała aktorka.

- Cudny czas! Zaczynałam mając 16 lat. Wow! Przygoda życia i pewien etap się kończy - ahoj! Czas ruszać dalej. Zapraszam Was dziś przed tv i dziękuję, że dzieliście ze mną losy Iwony Pyrki - napisała na koniec.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Znany aktor aresztowany przez policję, druzgocące doniesienia. To już koniec jego kariery?

  2. Uwielbiany aktor jest gejem? Padły nieoczekiwane słowa, nie ma już żadnych wątpliwości

  3. Wstrząsające, co działo się w domu legendarnego aktora, padły słowa o przemocy. "Musiałem mieć trzy operacje"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].