Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazdor "Na Wspólnej" wziął ślub. Rok temu się rozwodził, a teraz takie wieści
Karolina Kurek
Karolina Kurek 06.06.2024 09:41

Gwiazdor "Na Wspólnej" wziął ślub. Rok temu się rozwodził, a teraz takie wieści

Michał Tomala
fot. KAPiF, Instagram

Kolejny tajemniczy ślub w show-biznesie. Gwiazdor “Na Wspólnej” zaskoczył zdjęciami z ceremonii. W zeszłym roku rozwiódł się z pierwszą żoną.

Serial "Na Wspólnej"

“Na Wspólnej” to popularny serial, emitowany przez stację telewizyjną TVN od 2003 roku. Fabuła opowiada o grupie dorosłych już wychowanków domu dziecka, którzy nadal utrzymują ze sobą kontakt i założyli spółdzielnię, która zarządza mieszkaniami przy ulicy Wspólnej 17. 

W produkcji poruszane są wątki kilku rodzin: Ziębów, Zimińskich, Bergów, Ostrowskich, Nowaków, Szulców, Cieślików, czy Brzozowskich. Michał Tomala gra na planie serialu od początku jego emisji. Wciela się on w postać Daniela Brzozowskiego, syna Basi i Andrzeja Brzozowskich. Ekranowy związek bohatera z Olą Zimińską, graną przez Martę Wierzbicką cieszył się dużą popularnością wśród fanów serialu, którzy z niecierpliwości wyczekiwali kolejnych odcinków. 

Nad "Światem według Kiepskich" ciąży klątwa? Nie żyje kolejny aktor kultowego serialu Szok! W takich warunkach żyje gwiazdor "Na Wspólnej". W domu nie wymienia się nawet żarówek

Michał Tomala wział ślub. Zdjęcia

Aktor serialu “Na Wspólnej” w zeszłym roku poinformował media o rozwodzie z Anną Jarosik. W krótkim czasie znalazł pocieszenie w ramionach pięknej Mai. Zakochani od początku związku nie kryli się z uczuciami i chętnie dzielili się z obserwującymi prywatnymi kadrami. Michał Tomala i jego ukochana tworzą piękną parę. 

W środę 5 czerwca mężczyzna pochwalił się na Instagramie, że zawarł związek małżeński z Mają. Aktor dodał osobno zdjęcie oraz materiał wideo, w którym zaprezentowane są kadry z tego wyjątkowego dnia dla zakochanych. Tomala opatrzył nagranie pięknym utworem Marka Grechuły “Dni, których nie znamy”. Pod nowym postem posypała lawina gratulacji od internautów i fanów Michała. A do fotografii dodał:

Dla takich chwil warto poświecić wszystko! Moja najwspanialsza żona @maja_katarzyna.m ! Dziękuję za wszystkie chwile, za wszystkie momenty i te dobre i te gorsze, że zawsze przy mnie jesteś! I niech cały świat już wie, że ja kocham właśnie Cię. 

Fani w komentarzach zaczęli porównywać ich nawet do Meghan i Harry'ego.

Pierwsze małżeństwo Tomali

Michał Tomala przez wiele lat był związany z koleżanką po fachu, Anną Jarosik, prywatnie córką znanej artystki, Elżbiety Jarosik. Poznali się podczas castingu do jednego z seriali. Szybko między nimi zaiskrzyło i zostali parą. W 2018 roku aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu. 

Przez lata Tomala i Jarosik uchodzili za zgodne małżeństwo, jednak latem zeszłego roku w mediach pojawiła się informacja, że podjęli oni decyzję o rozstaniu. Okazało się, że ich małżeństwo zakończyło się już wcześniej.

Rozstaliśmy się ponad rok temu, jesteśmy już po rozwodzie. Nie chcieliśmy tego rozgłaszać i publikować. Rozstaliśmy się w przyjaźni bez wzajemnych pretensji i rozczarowań. Decyzja była po obu stronach - wyznała aktorka w rozmowie z portalem “Plejada”. 

Serialowy Daniel Brzozowski potwierdził nowy związek w lipcu 2023 roku. 

Gratulacje dla nowożeńców od Świata Gwiazd!

Michał Tomala z żoną, fot. Instagram
Michał Tomala z żoną, fot. Instagram
Michał Tomala, fot. KAPiF
Michał Tomala,  fot. KAPiF