Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "Królowych życia" na skraju bankructwa. Po luksusowym życiu nie ma śladu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.11.2023 23:07

Gwiazda "Królowych życia" na skraju bankructwa. Po luksusowym życiu nie ma śladu

Gwiazda "Królowych życia" na skraju bankructwa
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, fot. KAPIF

W programie „Królowe życia” opływał w luksusy i otaczał się drogimi przedmiotami. Nie bez powodu nazywano go „Versace z Głogowa”. Teraz w jego życiu nie ma po tym śladu. Co dzieje się z Gabrielem Sewerynem? Musiał zamknąć biznes na cztery spusty, a nowe pomysły spotykają się z krytyką.

Problemy Gabriela Seweryna z "Królowych życia"

Seweryn dosłownie błyszczał w programie TTV o zamożnych celebrytach. O ile jednak biznesy Dagmary Kaźmierskiej mają się dobrze, to Gabriel w ostatnim czasie ma powody jedynie do narzekania. Od 1989 roku zajmował się kuśnierstwem i modą. Szył luksusowe ubrania ze skóry. Teraz sam przyznaje, że wpakował się w umierający biznes.

Widać to chociażby na jego Instagramie. Wszelkie wpisy, dotyczące obróbki skóry zwierzęcej, spotykają się z gigantyczną krytyką internautów. I rzeczywiście zabijanie zwierząt na futra oraz życie z tego biznesu trudno nazwać zawodem godnym XXI wieku. Nikt jednak nie przypuszczał, że „Versace z Głogowa” będzie musiał szukać zarobku w Urzędzie Pracy. A jednak: jest aż tak źle, a nawet gorzej. Szczegóły poniżej.

Syn Dagmary Kaźmierskiej pokazał najdroższe prezenty od mamy. Conan opływa w luksusy Wielka afera pod wpisem gwiazdy "Królowych życia": "Jesteś chory! ". O co poszło?

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" szuka pracy w urzędzie

21 września Gabriel powiadomił fanów na Instagramie, że wyrejestrował działalność gospodarczą. Nagrał film z Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie i otwarcie przyznał, że jest bez pracy i nie ma już klientów. W urzędzie zarejestrował się, by mieć ubezpieczenie.

Od zawsze kochałem to co robiłem i nadal kocham to co robię, jednakże coś we mnie umarło. Jestem zatrwożony. Wypaliłem się zawodowo – mówił Seweryn na Instagramie.

Salon kuśnierski, w jakim pracował od lat, stoi teraz zamknięty. Gwiazdor „Królowych życia” odwiedza jeszcze swoją pracownię, ale głównie po to, by tam posprzątać i uszyć coś hobbystycznie. Ma już jednak plan, na co ją przerobić. Tylko czy dobry? Internauci już krytykują w sieci jego nową pasję, o czym poniżej.

Nowy biznes gwiazdora "Królowych życia" i krytyka fanów

Gabriel Seweryn, będąc na skraju bankructwa, musiał znaleźć nowy sposób na siebie. Ostatnio uczęszcza na kurs Szkoły Makijażu Permanentnego. Mówi, że widzi w tym swoją przyszłość i czuje, że ma do tego rękę. W dawnym salonie futer planuje otworzyć salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. O swojej nauczycielce mówi w samych superlatywach:

Dzięki Sylwii odkryłem, że nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję. Sylwii spokój i opanowanie oraz pewność w wykonywaniu zabiegu zapewnił mi odwagę i pomógł mi uwierzyć w to, że będę mistrzem makijażu permanentnego – pisał niedawno na Instagramie.

Internauci są jednak innego zdania. Zamiast wspierać, grzmią w komentarzach:

  • O matko. Na takim szkoleniu trzeba być skupionym, a nie słuchać głupich komentarzy Kamila i patrzeć w telefon cały czas. Bałabym się poddać takiemu zabiegowi u ciebie. Ale trzymam kciuki, ćwicz i powinno być dobrze.
  • Flizelinowy fartuch tył na przód założony. Ręce opadają.
  • Zero zachowania higieny pracy. Rękawiczki założone nie dotykają już nic prócz sprzętu i twarzy. A tu włosy, a tu twarz, koszulka. Profesjonalizm na poziomie zera – piszą fani.

A wy wróżycie mu sukces?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn z partnerem, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn z partnerem, fot. KAPIF