Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Finał Miss Polonia. Wyjątkowy występ podczas pokazu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2022 21:15

Finał Miss Polonia. Wyjątkowy występ podczas pokazu

Miss Polonia
vodtvp.pl/miss polonia

Już dziś rozpoczął się wielki finał Miss Polonia 2022. Przed zaprezentowaniem się kandydatek w strojach kąpielowych doszło do niespodziewanego zdarzenia. Na scenie pojawiła się grupa mężczyzn.

TVP 2 wyemitowało tegoroczną uroczystość wyborów Miss Polonia 2022. Najpiękniejsze uczestniczki prezentują się przed telewidzami, by zdobyć tytuł i możliwość reprezentowania naszego kraju w następnych konkursach.

Uroczystą galę w Hali Sportowo-Widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku prowadzą czołowi prezenterzy Telewizji Polskiej w tym: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Mateusz Szymkowiak. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć również Karoliny Bielawskiej, która została Miss World 2021.

Za artystyczny aspekt wydarzenia odpowiadają gwiazdy polskiej sceny muzycznej tacy jak m.in.: Gromee, Ewelina Lisowska, Filip Lato, Rafał Brzozowski czy Krystian Ochman, który reprezentował nas podczas Eurowizji 2022.

Zaskakująca scena podczas Miss Polonia 2022

Wybory Miss Polonia 2022 to niezwykłe wydarzenie podczas zostanie wyłoniona najpiękniejsza Polka, która będzie nas reprezentowała na arenie międzynarodowej. 20 kandydatek dużo czasu przygotowywało się do tego wieczoru, by olśnić widzów Telewizji Polskiej.

Miss Polonia 2022
Fragment relacji Miss Polonia na Instagramie (instagram.com/miss.polonia/?hl=pl)

Widzowie TVP będą mieli okazję zobaczyć kandydatki podczas prezentacji w pokazach mody. Uczestniczki Miss Polonia 2022 będą musiały się zaprezentować w m.in.: kolekcji sukni koktajlowych, sukniach ślubnych, sukniach wieczorowych, strojów sportowych, strojów codziennych, a także kostiumach kąpielowych. 

Miss Polonia 2022
Fragment relacji Miss Polonia na Instagramie (instagram.com/miss.polonia/?hl=pl)

Podczas wieczornego wydarzenia widzowie mogą liczyć na masę niespodzianek. Jedną z nich był występ tancerzy rozpoczynających każdy z pokazów mody. Zaskakująca atrakcja wywołała wśród zgromadzonych w hali we Włocławku ogromny entuzjazm.

Miss Polonia 2022
Fragment relacji Miss Polonia na Instagramie (instagram.com/miss.polonia/?hl=pl)

Kandydatki na Miss Polonia 2022 również mogą pochwalić się tanecznymi umiejętnościami. Podczas prezentacji strojów sportowych pokazały układ, który łączył ze sobą elementy fitnessu.

Miss Polonia 2022
Fragment relacji Miss Polonia na Instagramie (instagram.com/miss.polonia/?hl=pl)

Przed telewidzami TVP2 jeszcze cały wieczór emocji związanych z wyborem najpiękniejszej Polki. Odbiorcy mogą oddawać głos na swoją faworytkę za sprawą wysyłania SMS-ów. Już dziś dowiemy się, która z 20 uczestniczek zostanie reprezentantką Polski podczas międzynarodowych konkursów piękności.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja 

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].