Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Fani nie mogą uwierzyć, że to zrobił. Tak Sikora poświęcił się na potrzeby udziału w "TTBZ"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.07.2024 14:07

Fani nie mogą uwierzyć, że to zrobił. Tak Sikora poświęcił się na potrzeby udziału w "TTBZ"

Aleksander Sikora
fot. KAPiF

W mediach społecznościowych pojawiło się już pierwsze nagranie z Aleksandrem Sikorą na planie nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz i nie dowierzają w poświęcenie prezentera.

Aleksander Sikora debiutuje w stacji Polsat

Aleksander Sikora kilka miesięcy temu był jednym z prowadzących programu “Pytanie na śniadanie”. Jednak nowa szefowa formatu podjęła decyzja o modyfikacjach. W związku z tym dotychczasowi gospodarze śniadaniówki pożegnali się z pracą. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Sikora przechodzi do stacji telewizyjnej Polsat. W miniony weekend zadebiutował on w roli prezentera podczas Tygodnia Piękna w Nowym Sączu. Wystosował wówczas podziękowania w kierunku telewidzów:

Chciałbym bardzo podziękować za ciepłe przyjęcie. Jest szczery gest, trzymam rękę na sercu i mówię prosto z serca. Nie wykrywam, że była delikatna adrenalina, ale to normalne. To tak jest, jak człowiek przez pół roku nie jeździ na rowerze tak samo, jak wypada z obiegu antenowego. A ja dzisiaj na tę antenę wracam i to na antenę słonecznej stacji Polsat, więc jeszcze raz bardzo dziękuję ze złotego, nieskromnego backstage-u. 

 

Miss Polski 2024. To ONA została najpiękniejszą Polką Debiut Sikory w Polsacie nie poszedł po myśli

Tak Sikora poświęca się dla programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Przygotowania do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudzają wiele emocji wśród fanów formatu. Jednym z uczestników najnowszej odsłony show jest Aleksander Sikora

W mediach społecznościowych pojawił się nowy materiał wideo, na którym widzimy, jak twarz Olka pokrywana jest specjalną substancją, z której powstanie dokładny odlew jego twarzy, potrzebny do przygotowania masek do występów. Fani zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół. Ku ich ogromnemu zaskoczeniu, Sikora zgodził się na ogolenie brody, która od lat była jego znakiem charakterystycznym.

@twojatwarzbrzmiznajomo…loading - napisał. 

Internauci wyrazili swój szok tym zabiegiem w komentarzach:

  • Czy Ty zgoliłeś brodę?!
  • Bez zarostu ledwo poznałem.
  • What, to chyba będę oglądać.
  • Mega. 

Zmiany w "TTBZ"

Przed nami 21. odsłona programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W nowej edycji nie obędzie się jednak bez zmian. Wieloletni prowadzący show, Maciej Dowbor jakiś czas temu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Polsatem. Produkcja show oficjalnie potwierdziła, że jego miejsce zajmie Agnieszka Hyży. 

Z programu odszedł również Robert Janowski, który wygrał jedną z edycji, a potem pełnił funkcję jurora. Jego miejsce zajmie znany tancerz, Stefano Terrazzino. W mediach pojawiła się informacja, że obok niego, Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego za stołem jurorskim zasiądzie również wokalistka, Justyna Steczkowska. 

Aleksander Sikora, fot. Instagram
Aleksander Sikora, fot. Instagram
Aleksander Sikora, fot. Instagram
Aleksander Sikora, fot. Instagram