Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Fabian z "Rancza" namiesza w "Pierwszej miłości". Piotr Ligienza dołącza do obsady serialu
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 15.02.2023 12:05

Fabian z "Rancza" namiesza w "Pierwszej miłości". Piotr Ligienza dołącza do obsady serialu

Pierwsza miłość
fot. Kadr z "Pierwsza Miłość" zwiastun, KAPiF

Piotr Ligienza jest znany z takich produkcji jak "Planeta singli","Czas honoru" czy "Ranczo", a teraz dołącza do obsady serialu "Pierwsza miłość", w którym jego bohater ma sporo namieszać.

Aktor wcieli się w Juliusza, który jest prezesem firmy z nieruchomościami. Przyjedzie do Wrocławia w celach zawodowych i może nieźle namieszać pomiędzy Dorotą i Arturem.

Piotr Ligienza zagra w serialu "Pierwsza miłość"

Już wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" pojawią się niezłe zawirowanie wśród bohaterów. Do obsady dołącza Piotr Ligienza, który wcieli się w biznesmena Juliusza Lipińskiego. 

– Zagram prezesa dużej firmy zajmującej się nieruchomościami. Janusz prywatnie jest mężem pięknej i zazdrosnej Neli. Sprawy zawodowe sprowadzają go do Wrocławia, gdzie poznaje Dorotę Marską, w którą wciela się Magdalena Wróbel. Lipiński to profesjonalista. Ma własną receptę na zawodowy sukces i osiąganie wyznaczonych celów. Jako szef jest empatyczny. Potrafi docenić dobrego pracownika i umożliwić mu budowanie kariery. Ale jest w nim także rysa, rodzaj tajemnicy dotyczącej jego życia prywatnego i to jest w nim najciekawsze –powiedział w swojej roli Piotr Ligienza w rozmowie z serwisem AKPA, czytamy na telemagazyn.pl

Pierwsza Miłość: Czy Julisz namiesza pomiędzy Dorotą i Arturem?

Artur, w którego wciela się Łukasza Płoszajsaki i Dorota, którą gra Magdalena Wróbel będą musieli zmierzyć się z kolejnym kryzysem w swoim związku. Dorota zawsze walczyła o to, aby stworzyć idealną rodzinę z ukochanym i dzieckiem. Niestety Kulczycki ją zdradził, ale ona zawsze walczyła o ich miłość. Czy tym razem postanowi postawić na siebie i wda się w romans z zaradnym Juliuszem? Okaże się, w najbliższych odcinkach serialu. 

Serialowa Dorota będzie odnosić kolejne sukcesy w Weksler Development. Na drodze zawodowej pojawi się Juliusz, który zaproponuje jej pracę, przez która musiałaby przeprowadzić się do Warszawy. Bohaterka serialu będzie musiała stoczyć walkę z własnymi myślami, o życiowe priorytety i realizacje zawodowych marzeń. 

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Tak mieszka Katarzyna Cichopek, od razu widać, że to mieszkanie przejściowe. Standardy Kurzajewskiego są inne

  2. 18-letnia Roksana Węgiel wyznaje miłość w walentynkową noc: "Kocham Cię najmocniej". [ZDJĘCIA]

  3. Najbardziej romantyczny odcinek "Pytania na śniadanie" w historii. Cichopek i Kurzajewski na pierwszym planie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].