Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Cannes 2023: Michael Douglas z Honorową Złotą Palmą. Na gali pojawił się z żoną i córką
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 17.05.2023 21:54

Cannes 2023: Michael Douglas z Honorową Złotą Palmą. Na gali pojawił się z żoną i córką

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas i Carysa Zeta Douglas
Matt Baron/BEI/Rex Features/East News

Wczoraj rozpoczął się prestiżowy festiwal w Cannes. Nie zabrakło oczywiście gwiazd światowego formatu. Jedna z par zdecydowała się zabrać ze sobą córkę, która dzięki nazwisku i znajomości rodziców będzie mogła robić w życiu, co tylko zachce. Ma zadatki na aktorkę? 

Mowa o córce Michaela Douglas'aCatherine Zeta-Jones. Carysa przed kamerami czuła się bardzo swobodnie, a jej uroda naprawdę wyróżniała się z tłumu.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas - dumni z córki

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas to jedne z tych gwiazd, które zawsze pokazują się razem. Do tego dobierają nienaganne stylizacje, które znakomicie wpasowują się w różne wydarzenia. Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes dali zabłysnąć także córce. 

Carysa Zeta Douglas, bo o niej mowa urodziła się w 2003 roku i jest bardzo podobna do znanej mamy. 76. gala nie była jednak debiutem dwudziestolatki. Dziewczyna jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że w przyszłości chce grać w filmach. Wychodzi na to, że Cannes 2023 to dopiero początek…

Cannes 2023. Gwiazdy na gali otwarcia: Thurman z synem, dawno niewidziany Depp i zjawiskowa Mirren inni

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas - wzór związku

Carysa, a także jej rodzeństwo miało przywilej dorastać w domu gwiazd, które szanowany się i kochały. Niesnaski z ich życia prywatnego raczej załatwiali między sobą, co sprawiło, że przez długie lata mogą na siebie liczyć i cieszą się szczęśliwym związkiem. 

To z pewnością pozwoli przyszłej aktorce na zdrowe podejście do branży i wróży jej dużą karierę. Jeśli do tego odziedziczyła talent po rodzicach, to już wiemy, że szybko zajmie ich miejsce w Hollywood

Olśniewająca para - Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas

Cała trójka zachwycała stylizacjami. Warto przyjrzeć im się nieco bliżej. Catherine Zeta-Jones zdecydowała się na długą suknię w kolorze krwistej czerwieni z wydłużonym rękawem, który pięknie powiewał przy każdym ruchu. Michael Douglas  wybrał z kolei klasyczny czarny garnitur i dopasował do niego muszkę. 

Natomiast córka pary postawiła na wysokie upięcie, delikatny makijaż i prześwitującą sukienkę z koronkowymi elementami w białym kolorze. 

Zobacz zdjęcie: 

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas i Carysa Zeta Douglas
Fot. Matt Baron/BEI/Rex Features/East News
Tagi: Cannes 2023