Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Była gwiazdą TVN. Rzuciła pracę i wyjechała do Afryki. Teraz tam robi karierę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.09.2023 19:15

Była gwiazdą TVN. Rzuciła pracę i wyjechała do Afryki. Teraz tam robi karierę

Katarzyna Werner
Co robi teraz Katarzyna Werner?, fot. screnn TVN/Instagram

Katarzyna Werner była jedną z najpopularniejszych dziennikarek TVN. Gwiazda stacji pracowała w mediach ponad dwie dekady. W pewnym momencie rzuciła wszystko i wyjechała do Afryki. To, co tam teraz robi, jest zadziwiające. Mamy zdjęcia!

Co robi teraz Katarzyna Werner?

Katarzyna Werner rozpoczęła przygodę z dziennikarstwem w połowie lat 90., w oddziale TVP. W 2004 roku przeniosła się do Warszawy i została prowadzącą popołudniowego wydania „Wiadomości”. W 2008 przeniosła się do TVN24, gdzie prowadziła znane programy. Wielka zmiana w jej życiu nastąpiła niespodziewanie w 2019 roku. Wzięła wtedy urlop wychowawczy i wyjechała z rodziną do Afryki, do Zanzibaru w Tanzanii.

Pobyt miał trwać kilka miesięcy, ale dziennikarka i jej rodzina postanowiła zamieszkać tam na stałe. Teraz układa sobie życie w Zanzibarze z mężem Pawłem i synkiem Tymkiem, który chodzi już do 3. klasy w tamtejszej szkole.

Od dwóch lat uczę się nowego zawodu w zupełnie innej części świata i już tak mam, że jak coś robię, to na 100 procent i do końca. Moim oczkiem w głowie jest teraz Mambo Paradise, mały hotel na zanzibarskiej plaży, i czas z naszymi gośćmi – wyjaśniała w 2022 roku w rozmowie z portalem WirtualneMedia.

Co wiadomo o hotelu Werner? To nie jedyna sprawa, jakiej zaczęła się poświęcać! Poniżej wszystkie szczegóły.

Katarzyna Werner.jpgKatarzyna Werner.jpg

Michał Malinowski nagle zniknął z Polski. Teraz robi karierę za granicą i TAK wygląda. Dostrzegli go twórcy "Elite"! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Dlaczego Katarzyna Werner wyjechała z Polski?

W wywiadzie, jakiego Werner udzieliła w 2021 roku serwisowi WirtualneMedia ujawniła, że jej wyjazd z Polski był spowodowany zmęczeniem nastrojami, jakie panowały w kraju.

Nie zazdroszczę kolegom. Zresztą jednym z powodów mojego wyjazdu na Zanzibar było zmęczenie przekazywanymi w telewizji treściami. Nie pracą. W pewnym momencie wszystko w Polsce stało się polityczne. Dziś nawet koronawirus jest sprawą polityczną. Inne tematy przestały być ważne – wyjaśniała Katarzyna.

Była dziennikarka znalazła więc sobie inne zajęcia. Hoter Werner działa na Zanzibarze od 2021 roku. Katarzyna prowadzi też w mediach społecznościowych blog pod nazwą Mama na Zanzibarze. A to nie wszystko! Właśnie pochwaliła się całkiem nowym, ogromnym sukcesem, o czym poniżej.

Katarzyna Werner.jpgKatarzyna Werner.jpgKatarzyna Werner.jpg

Jak wygląda teraz Katarzyna Werner?

Hotel i restauracja Katarzyny Werner nazywa się Mambo Paradise. Znajduje się w Matemwe Kigomani na Zanzibarze. Gwiazda chwali się, że miejsce jest kameralne, pozwala na prawdziwy relaks z dala od wielkich kurortów. W ofercie jest siedem dwuosobowych pokoi, a ich ceny wahają się w ciągu roku od 822 do 1300 złotych za noc w najtańszej opcji.

Werner pomaga też w edukacji miejscowych dzieci, współpracując z Fundacją Pomagamy Jak Możemy. Zbiera fundusze, dzięki którym maluchy mają zapewnioną szkołę z wykładowym angielskim, jedzenie, transport, mundurki i podręczniki.

Odwiedziłam dziś nasze dzieciaki w szkole i opłaciłam im naukę do końca roku szkolnego (czyli do grudnia). Są szczęśliwe, wdzięczne i robią postępy! Serducho się raduje! – napisała ostatnio na Instagramie Katarzyna.

Katarzyna Werner.jpgKatarzyna Werner.jpgKatarzyna Werner.jpg