Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Kolejna ciąża w polskim show-biznesie! Gwiazda najpopularniejszych seriali pokazała spory brzuszek
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 24.07.2023 16:37

Kolejna ciąża w polskim show-biznesie! Gwiazda najpopularniejszych seriali pokazała spory brzuszek

Która gwiazda jest w ciąży?, fot. KAPIF/Facebook
Która gwiazda jest w ciąży?, fot. KAPIF/Facebook

Gwiazda największych polskich seriali i kinowych hitów jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała w dniu 35. urodzin. Gratulacjom nie ma końca.

Która gwiazda jest w ciąży?

Kolejne wspaniałe wieści płyną do nas z social mediów. Tym razem o ciąży poinformowała jedna z bardziej utalentowanych aktorek, którą doskonale kojarzą fani seriali i kinowych hitów. Mająca 35 lat Anna Janik jest w ciąży.

Małgorzata Rozenek pokazała pozytywny test ciążowy? Reakcja Radosława rozłożyła nas na łopatki! Wielka radość w rodzinie księżnej Kate! Właśnie ogłosili ciążę. Długo ukrywała spory już brzuszek

Kim jest Anna Janik?

Pochodząca z Kiel Anna Janik z branżą aktorską związana jest od 2009 roku. Zagrała w wielu produkcjach, które przyniosły jej rozpoznawalność i sympatię widzów. Wystąpiła m.in. w “Disco polo”, “Wkręconych”, “Plebanii”, “M jak miłość” czy “Przyjaciółkach”. 

Najbardziej kojarzą ją fani “Klanu”, w którym gra od 2017 roku. W najdłużej emitowanej telenoweli TVP wciela się w postać Dominiki Torman.

Anna Janik w ciąży

22 lipca Janik świętowała urodziny. Z tej okazji przekazała cudowne wieści. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. W opisie nawiązała do swojego święta:

Mój największy prezent.

Znajomi i przyjaciele zasypali ją gratulacjami, do których redakcja Świata gwiazd dołącza się z przyjemnością.

Anna Janik, fot. KAPIF
Anna Janik, fot. KAPIF
Anna Janik, fot. KAPIF
Anna Janik, fot. KAPIF
Tagi: Klan