Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna i Jakub z "Rolnika" mają co świętować! Wrzucili identyczne zdjęcia na swoje profile i zbierają gratulacje
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.03.2024 20:10

Anna i Jakub z "Rolnika" mają co świętować! Wrzucili identyczne zdjęcia na swoje profile i zbierają gratulacje

"Rolnik szuka żony"
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram

Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony” po długiej nieobecności ponownie są aktywni w mediach społecznościowych. Para właśnie pochwaliła się szczęśliwą informacją. Mają powody do radości. Szczegóły.

Związek Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to popularny program Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy zadebiutował na antenie w 2014 roku. Do dziś doczekał się 10. edycji, a w planach jest 11. odsłona show. Do formatu zgłaszają się rolniczki i rolnicy poszukujący miłości.  Jedną z par, której udało się odnaleźć szczęście to Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski. Ich relacja po zakończeniu 10. edycji “Rolnika” zaczęła się szybko rozwijać. Zakochani zamieszkali razem, zaręczyli się, a w świątecznym odcinku programu pochwalili się prowadzącej, Marcie Manowskiej, że spodziewają się dziecka. 

Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła! Pokazała zdjęcie maleństwa i zdradziła, kto dołączył do rodziny Wielki powrót gwiazd "Rolnik szuka żony". Wycofali się z mediów, a tu taki sukces. W tle pieniądze i Oskary

Ania z "Rolnik szuka żony" wraca na social media po długiej przerwie

Po udziale w show TVP, Ania Derbiszewska cieszy się popularnością wśród fanów. Po zakończeniu “Rolnika” kobieta była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie miała kontakt z obserwującymi. Na ten moment ma ich ponad 120 tysięcy na platformie Instagram. Anna jednak zaprzestała wrzucania treści około miesiąca temu. Internauci wyrazili niepokój o rolniczkę.

Derbiszewska jednak uspokoiła obserwujących, tłumacząc się natłokiem spraw do załatwienia. Już niedługo ona i Jakub Manikowski powitają na świecie synka.

Faktycznie nas tutaj troszeczkę mało ostatnio. Cisza ta wynika z nadmiaru obowiązków. Mamy dużo zajęć razem z Kubą, dużo rzeczy się dzieje. No przede wszystkim praca, tak że troszkę to życie instagramowe zubożało ostatnio. Postaram się to zmienić dla was -zwróciła się do fanów na InstaStories. 
 

Poinformowała także o swoim samopoczuciu.:

Tak poza tym chciałam wam powiedzieć, że ja się czuję dobrze, maleństwo jeszcze w brzuszku, tak że się czuję... jest wszystko ok. Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi, rośniemy, ja i mały. Kuba nas wspiera w tym, wszystko jest ok.

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski z "Rolnika" mają powody do radości

Para wyciągnęła wnioski i mimo wielu zajęć stara się znaleźć chwilę, by dodać coś na swoje social media. W piątek 15 marca na ich InstaSttory pojawiły się bardzo podobne zdjęcia, przedstawiające narzeczonych w szklarni. Ania pochwaliła się, że to już rok, odkąd narodziło się między nimi uczucie.

Tu wszystko się zaczęło..dokładnie rok temu na wiosnę, a dziś każdy nowy dzień z nim @jakub_manikowski jest kwitnący - dodała rolniczka.

Natomiast Manikowski w swojej relacji dodał:

Dziś piątek, a i tak zaciągnęła mnie do szklarni.

A drugi tekst brzmiał:

Ale…jutro ja zabieram ją na kolację i koncert.

Pozostaje pogratulować pięknej, pierwszej rocznicy!

Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram