Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Anna Dec straciła ciążę. Zrozpaczona dziennikarka zaapelowała do internautów
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:34

Anna Dec straciła ciążę. Zrozpaczona dziennikarka zaapelowała do internautów

Anna Dec
TRICOLORS/East News

Anna Dec właśnie podzieliła się przejmującą historią - dziennikarka straciła ciążę. Wszystko opisała w emocjonalnym wpisie na Instagramie.

  • Anna Dec niedawno potwierdziła, że jest w drugiej ciąży

  • Dziś podzieliła się rodzinną tragedią - straciła dziecko

  • Przy okazji zwróciła się z apelem do internautów

Anna Dec przeszła prawdziwą tragedię - straciła długo wyczekiwane, drugie dziecko. Poinformowała swoich fanów o tym w długim wpisie na swoim profilu na Instagramie.

Anna Dec poroniła

Anna Dec to popularna polska dziennikarka, niedawno związana głównie z telewizją TVN. Zajmuje się tam prezentowaniem najnowszych newsów dotyczących pogody w TVN Meteo, prowadzi także kilka programów, takich jak "Rozmowy w biegu" czy "Magazyn Żeglarski".

Oprócz udanego życia zawodowego, prowadzi także bardzo szczęśliwe życie prywatne. Związana jest z mężem, Tomkiem, z którym wspólnie wychowują małą córeczkę, Zuzię. Niespełna kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poinformowała o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Niestety dziennikarkę spotkała prawdziwa tragedia, o której także poinformowała za pośrednictwem posta na Instagramie. Okazuje się, że Anna Dec straciła drugą ciążę, jak przyznaje z przyczyn zupełnie od niej niezależnych. Wszystko opisała w przykry i emocjonalny sposób.

- Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie - napisała dziennikarka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Apel Anny Dec

To nie jedyna informacja, jaką dziennikarka zawarła w swoim wpisie. Podzieliła się w nim dlaczego zdecydowała się tak szybko poinformować opinię publiczną o swojej drugiej ciąży - pierwszą do samego końca przecież trzymała w tajemnicy. Okazuje się, że zrobiła to pod wpływem opinii publicznej i ogólnej presji i domysłów z różnych stron.

Zwróciła się przy okazji z apelem do internautów - poprosiła o to, by kobietom w ciąży dać jak najwięcej prywatności i przestrzeni. Na początku ciąży ostatnie czego matka chce to przejmować się plotkami i komentarzami.

- Mimo że nie chcesz się tym jeszcze dzielić, to musisz, bo czujesz się idiotycznie (...). A przecież nie zaprzeczę, przecież kocham od początku, nie chcę wymazać tego faktu z życia - napisała w swoim poście.

Annie Dec serdecznie współczujemy i życzymy dużo siły.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: TVN